Zostaw komentarz

Podziel się swoimi odczuciami, myślami, opiniami jakie masz po kontakcie z moimi analizami. Z góry dziękuję.

Dodaj nowy komentarz

 
 
 
 
 
Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
8 wpisów.
Karolina Karolina
Jestem bardzo wdzięczna Panu Jackowi za pomoc przy określeniu miejsc na ziemi najlepszych do relokacji. Profesjonalizm, duża wiedza i lekkość przekazu pomogły mi określić mój dalszy plan. Pan Jacek wyczarpujaco odpowiedział na nurtujące mnie pytania. Gorąco polecam.
Adrianna Adrianna
Pan Jacek to niezwykły człowiek i astrolog z niekonwencjonalnym podejściem jak na przedstawiciela tej profesji. Jest wyjątkowo życzliwy i umie słuchać pytań, na które ma odpowiedzi przygotowane jeszcze przed sesją. Odpowiada też na pytania, których nie mógł się spodziewać a jego porady i sugestie są wyjątkowo trafne. Z całego serca polecam wszystkim, którzy potrzebują wskazówek przy podejmowaniu decyzji lub światełka w tunelu. Potrafi przywrócić nadzieję. Jestem szczęśliwa, że wybrałam konsultację właśnie u Pana Jacka, na pewno pozostanę przy Nim na dłużej.
Agnieszka Agnieszka
Pan Jacek bardzo trafnie dokonał opisu mojej osobowości oraz sytuacji w jakiej obecnie się znajduję. Dzięki analizie mojego horoskopu urodzeniowego zrozumiałam swoje relacje partnerskie oraz trudności jakie napotykałam 🙂 Przeszłość i teraźniejszość trafiona 100 %, dlatego też zawierzam temu co ma się wydarzyć w przyszłości. Jestem pod ogromnym wrażeniem jak wiele kryją planety i jak bardzo wiedza o nich może być nam pomocna w życiu. Podstawą jednak odkrycia "naszej tajemnicy życia" jest dobry astrolog. Serdecznie polecam Pana Jacka🙂
Małgorzata Małgorzata z Warszawa
Horoskop bardzo szczegółowy i oddajacy w 100% cechy mojej osobowości. Podobnie horoskop partnerski, który wskazuje mocne i slabe punkty zwiazku oraz mozliwe kierunki rozwoju- opis partnera rowniez zaskakujaco trafny Polecam, warto.
Ewelina Ewelina z Jelenia Góra
Serdecznie polecam, horoskop przygotowany przez Pana Jacka. Niesamowicie mnie zaskoczył 100 % prawdą o mojej osobie, niezwykle trafny co do przeszłości terażniejszości i przyłości... Wielki szacun odnoście naprawdę wielkiej wiedzy , polecam z całym sercem każdemu
Kasia Kasia
Horoskop urodzeniowy został przygotowany przez Pana Jacka bardzo skrupulatnie. Nie miałam nawet świadomości, że znająć tylko datę, godzinę i miejsce urodzenia można tak trafnie opisać predyspozycje i naturę człowieka. Większość rzeczy opisanych przez Pana Jacka potwierdziła się, część jest dla mnie nowością dlatego zamierzam sprawdzić swoje siły i możliwości w nowych dziedzinach i obszarach 🙂 Panie Jacku ogromnie dziękuję!
Ania Ania
Wszystko zgodne w wewnętrznym przeczuciem, fakty, które pozornie ukrywałam gdzieś głęboko w sobie, dzięki analizie ujrzały światło dzienne, odczucia wzmocnione. Teraz podparta o nowe możliwości oraz inne spojrzenie, którego wcześniej wywoływało obawy, śmiało wkraczam w częściowo nowe plany i zdecydowanie je realizując. Zaznaczone perspektywy generują pewne zmiany na niektórych płaszczyznach i jestem pewna, że rezultaty zaskoczą mnie pozytywnie. Drugie, inne dno jakby odkryte kolejny raz. Cenna analiza, Polecam.
Marzena Marzena
Horoskop urodzeniowy wraz z prognozą na przyszłość został fachowo i dokładnie opracowany przez pana Jacka. Z horoskopu urodzeniowego rzeczywiscie została odgadnieta trafnie moja sylwetka. Pan Jacek wskazał mi nowe mozliwosci w horoskopie z ktorych powinnam skorzystać jak i rownież wspomniał o trudniejszych sprawach na ktore powinnam zwrócić szczególną uwagę. Wszystkich zainteresowanych astrologią zachęcam do skorzystania z porady astrologicznej pana Jacka.