Horoskop urodzeniowy

Horoskop urodzeniowy wskazuje kim tak naprawdę jesteś, jakie cechy charakteru są Twoimi mocnymi i słabymi stronami.
Poznanie otrzymanego w chwili urodzenia potencjału energetycznego przedstawionego w postaci horoskopu pozwoli Ci lepiej ukierunkowywać życie na te obszary, które przynoszą więcej zadowolenia i spełnienia. Dzięki odpowiedniemu zinterpretowaniu takiego horoskopu jesteśmy w stanie uniknąć wielu pomyłek, ślepych zaułków, jakie nam życie niejednokrotnie przynosi.
W horoskopie urodzeniowym zawarte są wszelkie informacje, dotyczące m.in. naszych predyspozycji zawodowych, talentów, najlepszych dla nas partnerów czy zadań do wykonania w tym życiu.

Co uzyskasz zamawiając horoskop urodzeniowy?

  • Dowiesz się podstawowych informacji o rysie swego charakteru, temperamentu, silę Żywiołów.
  • Przedstawie Ci tzw obietnicę natalną – wskazuje ona na co masz większą szansę w swym życiu – np. szansę na zrobienie kariery zawodowej, posiadanie dzieci, wygraną w loterii, itp.
  • Opiszę główne sfery życia – ich główne potencjały ale i też problemy jakie mogą w nich zaistnieć – jak się prezentujesz światu, środki materialne, najbliższe otoczenie, Twój dom i relacje w nim, kreatywność, uzdolnienia. możliwość posiadania dzieci, pracę, związki, relacje zawodowe, edukację, karierę, przyjaciół, duchowość.

Do wykonania i interpretacji horoskopu wymagana jest jak najdokładniejsza godzina urodzenia, najlepiej z dokładnością do 15 minut (można ją uzyskać w Urzędzie Stanu Cywilnego), a także dzień, miesiąc, rok i miejsce urodzenia.