Horoskop – Mapa duszy

To najczęściej wybierany typ horoskopu ze względu na jego wszechstronność.
Na wstępie przedstawiam profil osobowości, najważniejsze rysy charakteru, dominujące żywioły i jakości. Staram się uchwycić dominantę horoskopu urodzeniowego która pozwoli mi później przejść do szczegółowej analizy – tzw. obietnicy natalnej – czyli możliwości i prawdopodobieństwo zaistnienia w całym życiu pewnych sytuacji albo i nie.
W kolejnej części analizy jeżeli klient nie wyrazi jakieś szczególnych preferencji, skupiam się na poszczególnych dziedzinach życia. Oprócz tego analiza horoskopu zawiera prognozę krótkoterminową – na około dwa – trzy lata, chyba że klient zażyczy sobie inny przedział czasu. Nie udzielam informacji czy porad medycznych.

Co uzyskasz zamawiając taki horoskop?

  • Charakterystykę potencjałów życiowych, opis charakteru i formy interakcji ze światem.
    Jeżeli klient życzy sobie szczegółową analizę, proszę zamówić horoskop urodzeniowy który jest w ofercie.
  • Wskazanie tzw. obietnicy natalnej czyli spojrzenie na główne dziedziny życia i ocena czy i na ile jesteśmy do czegoś predestynowani, na ile mamy do czegoś szczęście, łatwość realizowania, główne życiowe przeszkody, jakie mamy do przepracowania, lekcje życiowe, etc. Odnoszę się głównie do takich dziedzin życia jak min.: zasoby finansowe, związki, kariera, wygrane, dzieci, itp.
  • Jeśli klient sobie zażyczy wykonuje skróconą poradę partnerską. Po rozszerzoną wersję zapraszam do zamówienia horoskopu partnerskiego.
  • Prognozę krótkoterminową – spojrzenie w przyszłość, około 2-3 lata w odniesieniu do dziedzin, które były wcześniej omówione.
    Jeżeli potrzebna dokładna prognoza, to zapraszam do zamówienia horoskopu prognostycznego.

Do sporządzenia takiego horoskopu niezbędne jest posiadanie godziny urodzenia – warunek konieczny, dzień, miesiąc, rok i miejsce urodzenia. Proszę też podać mi jeśli to możliwe źródło godziny urodzenia – czy jest z USC czy też może jest podana przez jasnowidza – to dla mnie bardzo ważna informacja.