REFERENCJE

 

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
 
 
Fields marked with * are obligatory.
Your E-mail address wil not be published.
5 wpisów.
Małgorzata z Warszawa napisał/a 11 września 2017 o 14:56:
Horoskop bardzo szczegółowy i oddajacy w 100% cechy mojej osobowości. Podobnie horoskop partnerski, który wskazuje mocne i slabe punkty zwiazku oraz mozliwe kierunki rozwoju- opis partnera rowniez zaskakujaco trafny Polecam, warto.
Ewelina z Jelenia Góra napisał/a 28 lutego 2016 o 18:33:
Serdecznie polecam, horoskop przygotowany przez Pana Jacka. Niesamowicie mnie zaskoczył 100 % prawdą o mojej osobie, niezwykle trafny co do przeszłości terażniejszości i przyłości... Wielki szacun odnoście naprawdę wielkiej wiedzy , polecam z całym sercem każdemu
Kasia napisał/a 8 listopada 2015 o 17:10:
Horoskop urodzeniowy został przygotowany przez Pana Jacka bardzo skrupulatnie. Nie miałam nawet świadomości, że znająć tylko datę, godzinę i miejsce urodzenia można tak trafnie opisać predyspozycje i naturę człowieka. Większość rzeczy opisanych przez Pana Jacka potwierdziła się, część jest dla mnie nowością dlatego zamierzam sprawdzić swoje siły i możliwości w nowych dziedzinach i obszarach :) Panie Jacku ogromnie dziękuję!
Ania napisał/a 15 września 2015 o 13:36:
Wszystko zgodne w wewnętrznym przeczuciem, fakty, które pozornie ukrywałam gdzieś głęboko w sobie, dzięki analizie ujrzały światło dzienne, odczucia wzmocnione. Teraz podparta o nowe możliwości oraz inne spojrzenie, którego wcześniej wywoływało obawy, śmiało wkraczam w częściowo nowe plany i zdecydowanie je realizując. Zaznaczone perspektywy generują pewne zmiany na niektórych płaszczyznach i jestem pewna, że rezultaty zaskoczą mnie pozytywnie. Drugie, inne dno jakby odkryte kolejny raz. Cenna analiza, Polecam.
Marzena napisał/a 18 lutego 2015 o 11:17:
Horoskop urodzeniowy wraz z prognozą na przyszłość został fachowo i dokładnie opracowany przez pana Jacka. Z horoskopu urodzeniowego rzeczywiscie została odgadnieta trafnie moja sylwetka. Pan Jacek wskazał mi nowe mozliwosci w horoskopie z ktorych powinnam skorzystać jak i rownież wspomniał o trudniejszych sprawach na ktore powinnam zwrócić szczególną uwagę. Wszystkich zainteresowanych astrologią zachęcam do skorzystania z porady astrologicznej pana Jacka.