Zostaw komentarz

Podziel się swoimi odczuciami, myślami, opiniami jakie masz po kontakcie z moimi analizami. Z góry dziękuję.

Dodaj nowy komentarz

 
 
 
 
 
Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
5 wpisów.
Małgorzata Małgorzata z Warszawa napisał/a 11 września 2017 o 14:56
Horoskop bardzo szczegółowy i oddajacy w 100% cechy mojej osobowości. Podobnie horoskop partnerski, który wskazuje mocne i slabe punkty zwiazku oraz mozliwe kierunki rozwoju- opis partnera rowniez zaskakujaco trafny Polecam, warto.
Ewelina Ewelina z Jelenia Góra napisał/a 28 lutego 2016 o 18:33
Serdecznie polecam, horoskop przygotowany przez Pana Jacka. Niesamowicie mnie zaskoczył 100 % prawdą o mojej osobie, niezwykle trafny co do przeszłości terażniejszości i przyłości... Wielki szacun odnoście naprawdę wielkiej wiedzy , polecam z całym sercem każdemu
Kasia Kasia napisał/a 8 listopada 2015 o 17:10
Horoskop urodzeniowy został przygotowany przez Pana Jacka bardzo skrupulatnie. Nie miałam nawet świadomości, że znająć tylko datę, godzinę i miejsce urodzenia można tak trafnie opisać predyspozycje i naturę człowieka. Większość rzeczy opisanych przez Pana Jacka potwierdziła się, część jest dla mnie nowością dlatego zamierzam sprawdzić swoje siły i możliwości w nowych dziedzinach i obszarach 🙂 Panie Jacku ogromnie dziękuję!
Ania Ania napisał/a 15 września 2015 o 13:36
Wszystko zgodne w wewnętrznym przeczuciem, fakty, które pozornie ukrywałam gdzieś głęboko w sobie, dzięki analizie ujrzały światło dzienne, odczucia wzmocnione. Teraz podparta o nowe możliwości oraz inne spojrzenie, którego wcześniej wywoływało obawy, śmiało wkraczam w częściowo nowe plany i zdecydowanie je realizując. Zaznaczone perspektywy generują pewne zmiany na niektórych płaszczyznach i jestem pewna, że rezultaty zaskoczą mnie pozytywnie. Drugie, inne dno jakby odkryte kolejny raz. Cenna analiza, Polecam.
Marzena Marzena napisał/a 18 lutego 2015 o 11:17
Horoskop urodzeniowy wraz z prognozą na przyszłość został fachowo i dokładnie opracowany przez pana Jacka. Z horoskopu urodzeniowego rzeczywiscie została odgadnieta trafnie moja sylwetka. Pan Jacek wskazał mi nowe mozliwosci w horoskopie z ktorych powinnam skorzystać jak i rownież wspomniał o trudniejszych sprawach na ktore powinnam zwrócić szczególną uwagę. Wszystkich zainteresowanych astrologią zachęcam do skorzystania z porady astrologicznej pana Jacka.